Eredivisie Tennis bij BLTC Baarn – Gratis toegang!

16 mei 2025


Vanaf Hemelvaartsdag barst het Eredivisie Gemengd Tennis los op het prachtige tennispark van BLTC Baarn! Dit betekent drie dagen lang genieten van tennis op het allerhoogste nationale niveau, met een sfeervol park, nieuwe tribunes en gratis toegang. 

De Eredivisie Gemengd is de hoogste nationale tenniscompetitie van Nederland. Acht topclubs strijden om het landskampioenschap, met spelers uit de nationale en internationale top. Een unieke kans om topsport van dichtbij te beleven!

👉 Iedereen is welkom – neem je vrienden, familie en tennismaatjes mee en beleef een sportieve, gezellige dag vol toptennis, foodtrucks, kinderactiviteiten en entertainment. Dit is dé kans om de beste tennissers van Nederland en daarbuiten van dichtbij te zien spelen!

📅 Thuiswedstrijden (12:00 uur)
• Do 29 mei – tegen ALTV Daisy (Apeldoorn)
• Vr 30 mei – tegen A.L.T.A. (Amersfoort)
• Za 31 mei – tegen TV Rapiditas (Nijmegen)

👉 Mis het niet! Zie nationaal en regionaal tennistalent in actie, o.a. Abel Forger, Coco Bosman en Lian Tran
📍 Locatie: BLTC Baarn – Gratis entree
📲 Meer info + speelschema via https://www.bltcbaarn.nl/toptennis 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 621 6692

Adres

Ceintuurbaan 2a
1217 HN Hilversum

KVK-nummer

40516594